فروش انواع بانکه شیشه ای و پلاستیکی عمده

یکی از وسایلی که در بسیاری از آشپزخانه ها یافت می شود بانکه ها می باشد. بانکه ها به دلیل کاربردی که در آشپزخانه دارند می توانند به شما جهت دسترسی آسان به مواد مورد نیاز آشپزی کمک کرده و تا حد زیادی همه چیز را در دسترس شما عزیزان قرار دهد. این وسیله با داشتن ظاهری زیبا و مدل های متنوع خیلی زود مورد توجه بسیاری از خانم های خانه دار و تازه عروس ها جهت تکمیل سرویس جهیزیه خود قرار گرفته است. از این کالا می توانید در مواردی همچون نگهداری انواع حبوبات در کنار گاز خود استفاده کنید. همچنین با توجه به مدل های متنوع و کاربردهای گوناگون هر مدل، شما می توانید از مدل های مختلف در جهت نگهداری شکر، قند، چای و … در کنار کتری یا سماور خود استفاده کنید. ما در این مقاله به بررسی بانکه های شیشه ای و پلاستیکی موجود در مجموعه پخش پلاستیک آسیا استار می پردازیم.

بانکه شیشه ای ارزان

قیمت پایین یکی از فاکتور هایی است که افراد بسیاری به آن توجه می کنند و برایشان مهم است تا وسیله خریداری شده از قیمتی پایین برخوردار باشد از طرفی کیفیت محصول نیز مورد توجه آنها می باشد. همچنین یکی از ویژگی های مجموعه پخش پلاستیک آسیا استار امکان خرید محصولات به صورت عمده می باشد.

این امکان به شما کمک می کند تا با خرید عمده از این بانکه بتوانید قیمت کمتری را پرداخت کنید. محصولات این مجموعه مخصوصا بانکه های شیشه ای از نظر قیمتی از متوسط بازار کمتر می باشند و شما می توانید خرید ارزان تری را از آن داشته باشید.

شماره تماس جهت ثبت سفارش و مشاهده تمامی بانکه ها: ۰۹۳۶۱۰۴۸۱۰۶

بانکه های شیشه ای این مجموعه با توجه به ویژگی های فیزیکی و همچنین قیمت پایین آنها مورد توجه بسیاری از افراد به ویژه خانم های خانه دار و تازه عروس ها قرار گرفته است. شما می توانید در وبسایت این مجموعه به از انواع بانکه شیشه ای ارزان دیدن کرده و هر کدام را که مدنظر دارید خریداری نمایید.

دلیل قیمت پایین این مجموعه، بی کیفیت بودن محصولات نبوده و با کم کردن واسطه ها توانسته اند به قیمت پایین تری نسبت به دیگر فروشگاه ها برسند و نیاز مشتری را به خوبی بتوانند پاسخ دهند.

بانکه های تزئینی

مهم ترین مسئله در هنگام خرید وسایل تزئینی، زیبایی آن وسایل می باشد که می تواند دکوراسیون شیک و خاصی را به خانه شما اضافه کند. بانکه ها نیز به دلیل استفاده از آنها در آشپزخانه و بر روی کابینت ها که به راحتی قابل مشاهده است باید از نظر ظاهری در سطحی بسیار خوب باشد.

تمام بانکه های این مجموعه از ظرافت و زیبایی بسیار خوبی برخوردار هستند و شما می توانید از آنها برای تزئین انواع مکان های مختلف در خانه و آشپزخانه استفاده کنید. بانکه های تزئینی این مجموعه نیز کاربردهای فراوانی دارد و با توجه به شکل های مختلفی که در این مجموعه موجود است شما می توانید بر اساس سلیقه خود، بانکه مورد نظرتان را انتخاب و خریداری کنید.

زیبایی این بانکه های تزئینی از ویژگی های کاربردی آن کم نخواهد کرد و شما می توانید تجربه خریداری یک محصول زیبا و کاربردی را داشته باشید. بانکه های موجود در مجموعه پخش پلاستیک آسیا استار با توجه به زیبایی و همینطور تعداد آنها می تواند به خوبی به شما جهت زیبا سازی فضای آشپزخانه کمک کند تا نیازی به خرید وسایل دیگر نداشته باشید.

شماره تماس جهت مشاهده تمامی بانکه ها: ۰۹۳۶۱۰۴۸۱۰۶

از طرفی کیفیت بالای این بانکه ها باعث شده تا زیبایی آنها در مدت زمان استفاده باقی بماند و به راحتی دچار خراب شدگی نشوند.

بانکه شیشه ای درب استیل

همانطور که میدانید در مجموعه آسیا استار بانکه های گوناگونی وجود دارد که هر کدام از آنها کاربرد ها و ویژگی های خودشان را دارند. یکی از این مدل ها بانکه هایی با بدنه شیشه ای و دربی از جنس استیل می باشد که امروزه مورد توجه بسیاری از خانم ها قرار گرفته است.

از جمله بانکه شیشه ای درب استیل می توان به بانکه های رگال آلشن ، گرد آلشن ، بانکه بلوری ژیلوس و … اشاره کرد که شما می توانید آنها را از همین سایت خریداری نمایید. دلیل استفاده از جنس استیل برای درب این محصول این است که استیل مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت و گرد و غبار دارد که به شما کمک می کند تا بتوانید به خوبی از محتوای داخل این بانکه ها محافظت کنید.

تمام استیل بکار رفته در بانکه ها از جنس استیل ضد زنگ بوده و با برخورد رطوبت به آنها به هیچ عنوان دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نمی شوند.

همچنین ترکیب شیشه و استیل می تواند به زیبایی هر چه بیشتر بانکه کمک کند از طرفی درب استیلی بانکه به خوبی با بدنه هماهنگ است که با استفاده از شیارهایی که بر روی بدنه وجود دارد می توانید درب این بانکه را به راحتی باز و بسته کنید.

بانکه های بزرگ

یکی از مدل های بانکه های بزرگ موجود در مجموعه پخش پلاستیک آسیا استار بانکه های بزرگ می باشد. این بانکه ها به دلیل اندازه های بزرگتر نسبت به دیگر بانکه ها می توانند در امور مختلفی به شما کمک کنند.

از جمله این بانکه ها می توان به بانکه ترشی بلوری الماس کاران ، بانکه بلوری صفورا ، بانکه بلوری اسمارتیز و … اشاره کرد که شما می توانید از همین مجموعه آن ها را تهیه نمایید. این بانکه ها به دلیل ابعاد بزرگ معمولا برای نگهداری ترشی استفاده می شوند که می تواند به شما جهت نگهداری آسان آنها کمک کند.

شماره تماس پخش پلاستیک آسیا استار جهت ثبت سفارش و مشاهده تمامی بانکه ها: ۰۹۳۶۱۰۴۸۱۰۶

از دیگر استفاده های این بانکه ها می توان به نگهداری از قند، ماکارانی، رب و … اشاره داشت. ابعاد بزرگ این مدل از بانکه به شما اجازه می دهد تا بتواند مقدار زیادی از خوراکی های مورد استفاده در آشپزی را درون آنها نگهداری کنید.

این بانکه ها جزء با کیفیت ترین بانکه های موجود در بازار می باشند که می تواند سالیان سال در کنار شما باقی بماند. درب این بانکه ها هم از جنس بلور، استیل و هم پلاستیک موجود می باشد که شما می تواند با توجه به سلیقه خود از بین مدل های مختلف یکی از آنها را تهیه نمایید.

جنس بدنه بانکه ها

بانکه ها با توجه به کاربرد هایی که دارند معمولا با جنس بدنه های مختلفی به فروش می رسد که در این مجموعه جنس بدنه بانکه ها شیشه ای و پلاستیکی است. مدل شیشه ای بانکه ها به دلیل زیبایی و همچنین ظرافت خاصی که دارند بیشتر شناخته شده می باشند و تعداد آنها در این مجموعه نیز بیشتر از مدل پلاستیکی می باشد.

بانکه هایی با بدنه شیشه ای این امکان را به شما میدهد تا بتوانید به راحتی محتوای داخل آن را دیده و اگر تمام شده است برای پر کردن آن اقدام کنید. بانکه های شیشه ای در ابعاد و اندازه های گوناگونی وجود دارند که شما می توانید هرکدام از آنها را بر اساس نیاز خریداری کنید.

شماره تماس پخش آسیا استار جهت مشاوره و مشاهده تمامی بانکه ها: ۰۹۳۶۱۰۴۸۱۰۶

بانکه بلوری طرح قلب ، بانکه بلوری رنگین کمان ، بانکه کلاسیک مدل کدو و … از جمله بانکه های بدنه شیشه ای در این مجموعه می باشد. دومین مدل بانکه های این مجموعه پلاستیکی می باشد. این بانکه ها با توجه به جنس پلاستیکی که در آنها استفاده شده مقاومت بالایی نسبت به مدل دیگر دارد و احتمال شکسته شدن را ندارند.

همچنین پلاستیک به کار رفته در این مدل ، از بهداشتی ترین مواد ساخته شده تا شما خیالتان از بابت فاسد نشدن محتوای داخل بانکه راحت باشد. این مدل از بانکه ها نیز در مدل ها و طرح های مختلف وجود دارد که می توان به بانکه حبوبات fresh ، بانکه حبوبات استوانه ای و … اشاره کرد.

طرح و رنگ انواع بانکه های موجود

در این مجموعه بانکه ها در انواع مختلفی قابل خریداری می باشند همچنین علاوه بر آن هرکدام از این نوع ها دارای طرح و رنگ های مختلفی می باشند که در ادامه به آن ها میپردازیم. در این مجموعه سعی شده تا بانکه هایی را عرضه کنند که از نظر طرح و رنگ به خوبی با محیط آشپزخانه هماهنگ می باشد.

اکثر طرح های این بانکه ها مخاطب پسند بوده و از رنگ های شاد از جمله ( صورتی ، سبز ، نقره ای و … ) تولید شده است. که به بانکه های گرد آلشن ، ترشی بلوری ، نقلی زعفران ، استوانه ای امیلی و … می توان اشاره کرد.

این بانکه ها با داشتن رنگ های شاد و متنوع می تواند در زیبا سازی دکوراسیون آشپزخانه به شما کمک کرده و باعث زیبایی هرچه بیشتر آن شود. البته این مجموعه بانکه هایی دارد که چند رنگ را درون خود جای داده اند تا فضای شاداب تری را به آشپزخانه منتقل کند از این مورد می توان به بانکه اکسیس و بانکه حبوبات استوانه ای اشاره کرد که دارای رنگ های متنوع می باشد.

البته در این مجموعه بانکه هایی نیز وجود دارد که رنگ های تیره ای مانند مشکی در آنها استفاده شده مانند بانکه بلوری طرح قلب و بانکه بلوری صفورا ، که می تواند برای دیگر دکوراسیون های آشپزخانه نیز مناسب باشد. به دلیل طرح های گوناگون و متنوعی که در این بانکه ها وجود دارد این امکان را به وجود می آورد تا با تمام دکوراسیون ها هماهنگ شده و شما نگرانی از این بابت نداشته باشید.

لیست تمامی بانکه های پخش پلاستیک آسیا استار

فروش بانکه استوانه ای امیلی


فروش بانکه استوانه ای امیلی بانکه استوانه ‌ای امیلی یکی از محصولات کاربردی آشپزخانه می باشد و به همین دلیل کیفیت بسیار بالایی دارد. برای تولید این محصول از بلور درجه یک و با کیفیت استفاده شده که بر اثر ضربات خفیف دچار شکستگی نمی شود و جلوه شفافی دارد. به این ترتیب می ‌توانید از استحکام و مقاومت بالای این بانکه اطمینان داشته و تا سال ‌های سال از آن استفاده کنید. این محصول به صورت استوانه ای شکل و با قطر بزرگ ۷۷ میلی متر و ارتفاع ۱۶۷ میلی متر ساخته شده است و به همین دلیل امکان نگهداری از حجم ۱۵۰۰ سی سی از مواد غذایی در آن فراهم است.
جهت خرید بانکه استوانه ای امیلی کلیک کنید

فروش بانکه استوانه چوبی


فروش بانکه استوانه چوبی بانکه استوانه چوبی به دلیل طراحی و کارایی بسیار خوبی که دارد در گروه محصولات پرطرفدار و پرفروش مجموعه پخش پلاستیک آسیا استار قرار می گیرد. محفظه این محصول از جنس شیشه و بلور با کیفیت و درجه یک می باشد که از لحاظ ظاهری هیچ گونه ایرادی ندارد و فاقد هرگونه حباب هوا یا زائده است. با توجه به این موضوع می ‌توان نتیجه گرفت که این بانکه از سطح کیفی بالایی برخوردار می باشد. علاوه بر آن برای این محصول یک درب چوبی در نظر گرفته شده که به صورت فشاری روی محفظه قرار می ‌گیرد و مانع از بیرون ریختن محتویات و مواد غذایی درون آن می گردد.
جهت خرید بانکه استوانه چوبی کلیک کنید

فروش بانکه اکسیس


فروش بانکه اکسیس بانکه اکسیس برای نگهداری از هر نوع ماده غذایی کاملاً مناسب می باشد. در واقع شما می توانید از این ظروف درون کابینت و گاز استفاده کنید و یا مواد غذایی حساس را درون آنها ریخته و سپس بانکه را درون یخچال بگذارید. این محصولات دارای طراحی به صورت استوانه ای شکل هستند و می ‌توانید برای نگهداری از ماکارونی ساده یا طرح دار، بیسکوییت، چیپس، چوب دارچین، انواع حبوبات و… از آنها استفاده نمایید. بزرگترین سایز این محصول دارای دیواره بلندی است که باعث می شود تا بتوان به راحتی انواع ماکارونی را درون آن نگهداری نمود.
جهت خرید بانکه اکسیس کلیک کنید

فروش بانکه بلوری رنگین کمان


فروش بانکه بلوری رنگین کمان انواع بانکه جز کاربردی ترین و پر فروش ترین محصولات آشپزخانه به شمار می آیند. استفاده از بانکه ها علاوه بر سهولت بخشیدن به نگهداری از مواد غذایی، باعث نظم بخشیدن به محیط می شود. بانکه بلوری رنگین کمان به دلیل طراحی خاصی که دارد به محیط آشپزخانه شما زیبایی می بخشد و به راحتی با هر دکوراسیونی ست می شود. از این رو انتخاب مناسبی برای افراد خوش سلیقه و نو عروسانی است که در حال خرید جهیزیه می باشند. شما می توانید از این بانکه ها برای نگهداری از مواد غذایی مختلف از جمله برنج، .....
جهت خرید بانکه بلوری رنگین کمان کلیک کنید

فروش بانکه بلوری ژیلوس


فروش بانکه بلوری ژیلوس بانکه بلوری ژیلوس با به کارگیری بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه تولید شده است. محفظه این بانکه بلوری می باشد و بدنه شفاف و بدون برجستگی آن کیفیت بالای این محصول را تضمین می کند. به علاوه استفاده از بلور حرارت دیده در ساخت محفظه بلوری این بانکه باعث شده تا مقاومت و استحکام آن در برابر ضربه های جزئی بیشتر از نمونه های مشابه موجود در بازار باشد. با اینکه این محصول بلوری همانند سایر ظروف شیشه‌ ای در برابر ضربه های شدید و سقوط از ارتفاع آسیب پذیر خواهد بود اما می توان گفت که در صورت استفاده درست ، از دوام و طول عمر ...
جهت خرید بانکه بلوری ژیلوس کلیک کنید

فروش بانکه بلوری صفورا


فروش بانکه بلوری صفورا انواع بانکه در محیط آشپزخانه کاملا ضروری و لازم هستند و به همین دلیل اکثر خانواده ها این محصولات را در مدل ها و سایز های گوناگون خریداری می کنند. اما برخی از افراد در کنار کارایی به طراحی ظاهری ظروف آشپزخانه نیز اهمیت می ‌دهند و به دنبال ظروفی با طرح های خاص و فانتزی هستند. در صورتی که شما نیز جزء این افراد هستید ، پیشنهاد می دهیم تا حتماً بانکه بلوری صفورا را خریداری کنید. در واقع این محصول از جلوه ظاهری بسیار زیبایی بهره می برد که آن را برای خاص پسندان متمایز و منحصر به فرد می کند.
جهت خرید بانکه بلوری صفورا کلیک کنید

فروش بانکه بلوری طرح قلب


فروش بانکه بلوری طرح قلب کوچک ترین بانکه بلوری طرح قلب برای نگهداری از ادویه جات مختلف و عسل در کابینت و رب یا دیگر مواد غذایی در یخچال کارایی دارد. همچنین سه مدل بزرگت این محصول نیز برای نگهداری از غلات ، حبوبات و ادویه جات در کابینت به کار می روند و علاوه بر آن می توانید مواد غذایی مانند ماست ، رب ، مربا ، ترشی و… را نیز درون آن ها ریخته و سپس در یخچال نگهداری نمایید. همچنین امکان شست و شو و استفاده مداوم از این محصولات فراهم است و می توانید برای شست و شو از ماشین ظرفشویی استفاده کرده و یا این کار را به صورت دستی کامل کنید.
جهت خرید بانکه بلوری طرح قلب کلیک کنید

فروش بانکه بلوط مایا هوم


فروش بانکه بلوط مایا هوم همان طور که گفته شد طراحی بانکه بلوط مایا هوم بسیار زیبا و خاص می باشد و به همین دلیل این محصول دارای طرفداران بسیار زیادی است. طراحان این بانکه با توجه به اجزای طبیعت اقدام به طراحی این محصول نموده اند و این بانکه را شبیه به یک بلوط زیبا طراحی کرده اند. طراحی این محصول با وجود درب آن که همانند کلاهک بلوک‌ است کامل می ‌شود که این درب به خوبی روی بانکه را می پوشاند و از ورود آلودگی و حشرات به درون آن جلوگیری می کند. روی قسمت بالایی این درب یک دسته در نظر گرفته شده. جهت ثبت سفارش بر روی لینک زیر کلیک کنید
جهت خرید بانکه بلوط مایا هوم کلیک کنید